МЕФ радионица „Знањем до будућности“

03. Март 2017 / 17:34    1512 Views

У петак 24. фебруара у Студентском културном центру Београда одржана је још једна МЕФ радионица. Интересовање је било изузетно, те је било пријављено чак 12 тимова!

Учесници су најпре присуствовали предавањима МЕФ сарадника у настави, Немање Стојковића на тему „Како постати милионер“ и Милене Сретић на тему „Менаџмент и финансије писаних медија“, а затим је уследио такмичарски део – решавање студије случаја почетничког предузетништва „Отварање школе страних језика“.

Након експертског прегледања радова, учесницима су на МЕФ факултету у среду 1. марта уручени сертификати, а најбољима и награде у виду ваучера за умањење школарине.

МЕФ факултет захваљује свима на учествовању и залагању.

Уколико желите да пријавите свој тим и да се на следећој радионици такмичите за награду, јавите нам се путем званичног броја или е-поште на сајту.