МЕТСО пракса

27. Април 2017 / 16:50    1889 Views

Драги студенти МЕФ факултета,

У сарадњи са веома успешним предузећем МЕТСО из Београда, Факултет је обезбедио место за два студента завршних година основних или мастер студија економије који би желели да путем праксе стекну искуство у пословању предузећа. Студенти ће имати прилику да сарађују са људима који су у свету бизниса већ дуги низ година и чији начин пословања и даље прати узлазну путању.

Предузеће се бави пословима пројектовања и опремања малопродајних објеката, као и монтажом и сервисирањем опреме за трговину, угоститељство и логистику. Фирма, осим на тржишту Србије, послује и на територијама Црне Горе, Македоније, Босне и Херцеговине...Неке од референци фирме МЕТСО јесу Макси продавнице, Универекспорт, Интерекс хипермаркети, Арома супермаркети, Корнер шоп, Дис хипермаркети, Нелт, Oбод Ниш, Лукоил бензинске станице, Техномаркет, Нептун и многи други.

За пријаву је потребно да пошаљете кратку биографију са основним подацима на адресу neda.nikolic@mef.edu.rs .

Рок за пријаву кандидата je 5. мај 2017.