Најкреативнији есеји освојили стипендију !!!

01. Март 2017 / 15:50    1542 Views

Након што су успешно завршили Курс шпанског језика и Курс француског језика и на оба савладали ниво А1, матуранти су имали прилику да учествују на такмичењу Најбољи есеј на страном језику који су учили.

Тим поводом МЕФ факултет је за своје такмичаре припремио вредне награде.

Прва награда је била ослобађање од школарине за прву годину студија и умањење 25% од школарине за наредне године студија.

Друга награда је била умањење школарине у износу од 500 евра за све године студија.

Трећа награда је била умањење школарине у износу од 300 евра за све године студија.

Матуранти су током трајања курсева имали прилику да се упознају са начином рада на МЕФ факултету, са концептом интерактивне наставе и свим погодностима за учење које пружамо, а неки су на основу лепог искуства на нашем факултету одлучили да ће своје студије похађати управо на МЕФ-у.

Овом приликом МЕФ факултет још једном је показао да вреднује труд и знање, и да највредније и најкреативније ђаке увек адекватно награди.

Пратите наша дешавања и видимо се на некој од наредних МЕФ радионица!!!