Обавештење о комеморацији поводом смрти проф. др Ђурђице Вукајловић и времену сахране

14. Март 2018 / 15:08    5209 Views

С тугом вас обавештавамо да је наша драга професорка и уважена колегиница, проф. др Ђурђица Вукајловић преминула 13. марта 2018. године услед последица немилосрдне болести. Комеморативни скуп одржаће се у Амфитеатру МЕФ факултета (Јеврејска 24/1, Дорћол) у четвртак 15. марта 2018. године у 14 часова. Опело ће се одржати у петак 16. марта 2018. године у 13:30 часова и сахрана у 14 часова на гробљу Орловача.

MEF Fakultet - Obavestenje o komemoraciji povodom smrti prof. dr Đurđice Vukajlović

МЕФ факултет и породица Вукајловић захваљују свим колегама, студентима, партнерима, медијима и компанијама на хуманости коју су показали током лечења драге Ђурђице.

Напустила нас је прерано. Увек ће бити у нашем сећању.