Одржан II круг МЕФ Лиге знања

18. Децембар 2017 / 22:44    1684 Views

У понедељак 11.12.2017. године и у уторак 12.12.2017. године одржан је II круг МЕФ Лиге знања – Дебата. Оба дана тимови су имали прилику да представе своје презентације на једну од понуђене три теме: Изазови у култури и образовању, И љубав и каријера, Пут до посла.

Средњошколци су показали изузетну креативност, зрелост и презентационе вештине. Најуспешнијима додељене су награде у виду бодова као и ваучери за 6 особа, спонзора МЕФ Лиге знања, Adrenalin escape rooms.

МЕФ захваљује свим такмичарима на залагању и фер-плеј атмосфери.

III круг МЕФ Лиге знања - Друштвене игре биће организован у јануару на МЕФ-у.

MEF Fakultet - Liga znanja - drugi krug