Одржана креативна радионица “Ја као реклама” у Гимназији у Лазаревцу

13. Април 2017 / 14:35    3530 Views

11.04.2017. одржана је креативна радионица Ја као реклама за матуранте лазаревачке гимназије. Ђаци су поред предавачког дела , у ком су имали прилике да чују колико је важно да развијају своје вештине и знање, имали и практични део, у коме су имали задатак да напишу рекламу о себи. Рекламу су затим врло храбро представили пред осталим учесницима радионице. Сви ђаци су показали да имају велике амбиције и веома различита интересовања и способности.

Свим учесницима честитамо на одличној интеракцији и радионици, а најкреативнијим учесницима уручене су награде, и то у виду значајних бенефиција у школарини на МЕФ факултету.

Очекује нас још радионица током априла, те вас позивамо да се пријавите и такмичите!