Пракса на 39. Међународном сајму наутике, лова и риболова

08. Март 2017 / 13:27    2047 Views

Културни центар Сурчин као Установа културе Градске општине Сурчин ће се представити на предстојећем 39. Међународном сајму наутике, лова и риболова од 09.-12. марта 2017. године у Београду у сарадњи са Групацијом за наутичку привреду и туризам (НАТУС), а у оквиру Удружењу за туризам Привредне Коморе Србије.

С тим у вези студенти могу обавити праксу у оквиру штанда где би промовисали Културни центар Сурчин, али и остале чланице Групације за наутичку привреду и туризам (НАТУС). Заинтересовани студенти се могу пријавити на: kc.surcin@gmail.com

Потребно је да пошаљу име и презиме, број индекса, јмбг и контакт телефон на број: 066/8637-690.

За све студенте који се буду пријавили обезбеђене су бесплатне карте за крстарење Београдом, захвалнице, као и потврде о обављеној стручној пракси и волонтирању на сајму.