Радионица „Вербална и невербална комуникација и њени пословни аспекти“

17. Јануар 2017 / 10:01    3527 Views

На Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије, у петак 23.12.2016 године, одржано је такмичење свих економских школа са територије Београда и околине.

Матуранти су присуствовали предавању на тему „Вербална и невербална комуникација и њени пословни аспекти“ проф. др Ђурђице Вукајловић, а затим је уследио и такмичарски део где је задатак матураната био да дају свој предлог решења маркетиншког задатка, а најкреативније идеје су биле награђене стипендијама.

Најкреативнији тим је имала Економска школа из Сопота: (Милош Чокић, Срећко Даниловић, Филип Окетић и Марија Рутић), а прво место са њима поделио је тим из Друге економске школе из Београда: (Кристина Шевић, Милица Скадрић и Соња Крстић).

MEF Fakultet - slika 1

Друго место су поделиле Економско-трговинска школа из Пожаревца (Јелена Јоловић, Милица Петрушић, Јелена Јовановић, Марија Вукелић и Сара Милошевић) и Пета економска школа из Београда (Невена Мијатовић, Марија Гладовић и Јована Петровић)

MEF Fakultet - slika 1

Треће место су заузели тимови из Друге економске школе из Београда (Војин Марковић, Марко Стаменковић, Филип Поповић и Дејан Миленковић) и Средње школе „Коста Цукић“ такође из Београда ( Бојана Поповић, Андија Оливари, Станислав Димитријевић, Ранко Ивановић и Лука Дивац)

MEF Fakultet - slika 1

На овакав начин, матуранти економских школа су показали да, уколико им се побуди пажња на прави начин могу бити јако креативни и иновативни, те им се МЕФ факултет захваљује на учешћу.

MEF Fakultet - radionica slika