Студенти МЕФ-а побудили интересовање јавности

29. Август 2017 / 14:16    2664 Views

С поносом истичемо да су наши студенти смера Примењене информационе технологије протекле недеље својим патентом побудили интересовање медија и суграђана.

Патент наша два студента, Луке Илића и Ђорђа Пуцара већ је демонстриран на трибини на МЕФ-у Студирај и ти ИТ, али сада је представљен и широј јавности. Најпре су Лука и Ђорђе имали прилику да јавност упознају са својом креацијом у емисији „Београдска хроника“ на РТС-у, затим су као талентовани млади људи провели дивно време на Торњу на Авали, на позив ЈП „Емисиона техника и везе“, где су присутнима демонстрирали свој пројекат.

О атмосфери на Авали и, како су га медији назвали, „необичном госту“ можете прочитати на сајту Блиц-а, као и у извештају домаћина.

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије захваљује екипама „Београдска хроника“ и ЈП „Емисионе технике и везе“ на интересовању и гостопримству!