Flexis пракса / Пријава

17. Јун 2020 / 18:31    1488 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „FLEXIS“ расписала конкурс за обављање стручне праксе у области дигитални маркетинг. Рок за пријаву је 21.06.2020. године.

MEF fakultet - Flexis

Зашто пракса у Flexis-u?

За почетак, три месеца ћеш учити о дигитал маркетингу - како поставити стратегију, креирати кампању, комуницирати са фановима и клијентима. Научићеш и како се креира садржај, дефинише циљна група, како изабрати праве инфлуенсере за одређени бренд и водити сарадњу са њима. Биће и мало озбиљнијих тема као што су извештавање, оглашавање и b продукција. Имаћеш менторе које ћеш моћи све да питаш, па ако након 10 година искуства не знамо, научићемо заједно. Док си на пракси бићеш део тима баш као сви остали чланови тима и увек ће желети да чују шта имаш да кажеш.

Највише ћеш радити на познатим брендовима:

• Coca Cola
  • Fuzetea
  • Rosa
  • Imlek

Пријаву за праксу можете послати на e- mail : hr@flexis.rs, као и одговор на питање зашто желиш да се бавиш дигиталним маркетингом.