Probiznis Centar doo пракса / Пријава

26. Мај 2020 / 17:35    2099 Views

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ вас обавештава да је књиговодствена агенција Probiznis Centar doo расписала конкурс за посао за позицију – сарадник у књиговодственој агенцији. Рок за пријаву је 14.06.2020. године.

MEF fakultet - Probiznis Centar doo

Probiznis Centar doo – огранак Probiznis Centar Beograd има отворену позицију за сарадника у књиговодственој агенцији - практикант. По основу програма стручна пракса у трајању од 6 месеци. Након тог периода, постоји могућност заснивања редовног радног односа уколико се покаже обострани интерес.

Услов за стручну праксу:

• да кандидат има IV , VI или VII степен стручне спреме - економског усмерења,
  • да нема претходно радно искуство,
  • пожељно је да се води на евиденцији незапослених.

Од кандидата се тражи:

• воља за учењем и жеља са сталним усавршавањем,
  • способност да се остварују резултати у року уз минималан надзор,
  • проактиван приступ послу - активно тражити посао без чекања одређеног налога
  • позитиван став и пријатна личност,
  • ефикасност у коришћењу рачунара.

Млад тим и пријатна радна атмосфера. Фокус агенције је максимално задовољство клијената и изградња тимског духа и континуирано усавршавање запослених. Радно време је у периоду од 08 до 16 часова.