Спортске игре младих Србије / Конкурс

28. Октобар 2019 / 15:20    1807 Views

Обавештавају се студенти да је удружење за спорт и рекреацију, Спортске игре младих Србије“ је расписала конкурс за посао – пословно-техничког секретара. Рок за конкурисање и слање пријава је 30.10.2019. године. Удружење за спорт и рекреацију, Спортске игре младих су организација која постоји у интересу деце Србије и региона.

МЕФ факултет - Спортске игре младих

Игре се организују у Србији, Хрватској и БИХ. Спортске игре младих у Србији се реализују од 2014. године. Одржавају се већ 23. годину и најмасовнија су спортска манифестација у Европи. Игре пружају прилику деци узраста од 7 до 15 година да, у периоду од априла до августа, потпуно бесплатно, учествују у професионално организованим такмичењима у 10 спортова. Деца не морају бити активни спортисти већ само љубитељи здравог начина живота и дружења. Право учешћа имају сви појединци и све слободно формиране екипе, љубитељи здравог начина живота и дружења, а не само деца која се активно баве спортом.

Критеријуми за пријаву:

• Тимски рад

Нудимо:

• могућност рада у ЕУ пројектима, као и многим активностима које игре спроводе
  • могућност службених путовања у зависности од специфичности пројекта

Сви заинтересовани студенти пријаве могу послати на email : office@igremladih.co.rs / sim.sekretar@gmail.com