МЕФ CASE STUDY тим / Регрутација

07. Октобар 2019 / 14:30    2349 Views

Студентски парламент МЕФ факултета позива вас да постанете чланови МЕФ CASE STUDY тима. CASE STUDY (студија случаја) представља симулацију реалних пословних захтева и проблемских ситуација за које је потребно брзо, креативно и ефикасно решење.

МЕФ факултет - МЕФ CASE STUDY тим

Пред студенте је постављена реална пословна ситуација а потребно је да се осмисли, аргументује, дискутује и доради решење. Јасно је да студенти овим начином умрежавају знања из различитих области током студија, усавршавају их и примењују их на нов начин и тиме овладавају пословним вештинама. МЕФ CASE STUDY тим протеклих година успешно је учествовао на многим домаћим и међународним такмичењима.

Пријем нових чланова је у току! Пошаљите своју биографију, учешћа у такмичењима и реците нам зашто желите да постанете члан. Селекција кандидата: 1.октобар – 1. новембар 2019. године. Пријаве слати на мејл nebojsa.knezevic@mef.edu.rs. Очекујемо вас!