Информационе технологије: Прилика за студенте и дипломце

03. Децембар 2018 / 19:16    1687 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а представља студентима Top Talent Program компанија msg global solutions & msgNETCONOMY. Наведени програм намењен је студентима и дипломцима који желе да се усавршавају и граде своју каријеру кроз учешће у изазовним пројектима, у различитим окружењима и културама. Програм окупља младе људе са ИТ образовањем, са фокусом на информационе системе и технологије, рачунарство и софтверско инжењерство.

Top talent

Могуће је изабрати један од понуђених праваца Top Talent Programa:

IT Consulting – учествовање у end-to-end имплементацији SAP решења и консалтинг пројектима широм света,

Software Development – развијај се као frontend или backend програмер SAP Hybris решења, једног од најпопуларнијих решења за електронску трговину.

Потребне квалификације:

• Образовање у области информационих технологија, рачунарства, софтверског инжењерства или слично
  • Одлично познавање енглеског језика
  • Изражена проактивност
  • Могућност и воља за путовање ради тренинга или рада на пројекту
  • Способност за самосталан и тимски рад
  • Самомотивација и флексибилност
  • Развијене комуникационе вештине
  • Способност за позитиван допринос тиму
  • Спремност за рад у интернационалном тиму на интернационалним пројектима
  • Способност да будеш креативан, флексибилан и прилагодљив у променљивом пословном окружењу.
  • Очекује вас развој професионалне каријере - развој професионалних и меких вештина, рад у мултикултуралном окружењу и упознавање људи из целог света, уживање у свакодневном раду у мотивишућој атмосфери

Трајање програма:

Тромесечни Top Talent Program - намењен дипломцима и студентима који ће ускоро дипломирати, осмишљен као плаћени ангажман са пуним радним временом.

Тронедељни Top Talent Program - намењен студентима треће године студија.

Пријаве слати путем линка до 10. децембра 2018. године. Биће контактиранo само с оним кандидатима који су изабрани за HR интервју. Након завршетка процеса селекције, програм ће почети оквирно 18. фебруара 2019. године.