Студенткиња Ирена Станојевић на Фестивалу младих талената

11. Децембар 2018 / 22:39    2529 Views

Студенти МЕФ-а својим активностима и резултатима свакодневно исказују своју свестраност, како на спортским пољима, тако и у области културе и уметности. Овом приликом вас упознајемо са Иреном Станојевић, студенткињом прве године ОАС студијског програма Оперативно примењени менаџмент, која је учествала на Фестивалу младих талената 8. и 9. 12. 2018. у Народном позоришту у Београду.

Festival mladih talenata

Ову манифестацију организовала је Управа града Београда и Фондација за младе таленте.

У ревијалном делу програма наша Ирена наступала је као представник младих талената града из области балетске уметности.

Иначе, Ирена се још од четврте године активно бави балетом и постиже изванредне успехе.Талентом града Београда проглашена је децембра 2016. године, освајач је медаља на интернационалној сцени (Москва 2018, Темишвар 2017, Берлин 2017).

Играла је на сцени Народног позоришта и Мадленијанума у представама: „Крцко Орашчић“, „Дон Кихот“, „Петар Пан“, „Аида“ и др.

Ирени желимо још много успеха и медаља на такмичењима која је очекују.