Стипендија Владе НР Кине / Конкурс

16. Децембар 2019 / 13:35    1606 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ Факултета обавештава студенте информациионих технологија о актуелном конкурсу за усавршавање знања од стране Пекиншког технолошког института, НР Кина. Рок за пријаву је 10.01.2020. Стипендија Кинеског савета за стипендије (China Scholarship Council – CSC) покрива школарину , смештај, здравствено осигурање и месечну стипендију (3000 РМБ за мастер и 3500 РМБ за докторске студије).

МЕФ факултет - Стипендија Владе НР Кине

Стипендија је намењена за мастер студије (2 године) и докторске студије (4 године). Сви заинтересовани могу се пријавити Министарству просвете, науке и технолошког развоја попуњен формулар за прелиминарну пријаву. Министарство ће проследити формуларе Пекиншком технолошком институту , након чега ће Институт одабрати до 3 кандидата која ће лично контактирати и обавестити их о детаљима процедуре пријаве. Пријаве послати на e-mail адресу: jelena.pazun@mpn.gov.rs.