“Business 4 Youth – Navigate Your Future” / Извештај

17. Децембар 2019 / 12:31    2401 Views

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ обавештава да је одржана конференција “Business 4 Youth – Navigate Your Future”. Конференција је одржана 12. децембра од 17 до 20 часова у заједничкој организацији In Centra и МЕФ-a на МЕФ факултету у амфитеатру.

МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future

Циљ ове конференције је био да млади чују реалне и успешне предузетничке приче, како изгледа рад у start- up предузећу и компанији, али су добили и увид у то како се примењује google analitic у циљу мерења перформанси једног бизниса.

Конференцију су отворили представници In Centra и МЕФ-a, а то су:

• Марија Томић – PR and event manager In Centra
  • Доц. др. Павле Брзаковић- генерални менаџер МЕФ факултета

Петар Словић - Chief Innovation Officer at Quantox Technology је објаснио студентима како да ускладе своје жеље и циљеве са могућностима које им се пружају и којим путем треба кренути, да ли ка покретању start- up предузећа или ка напредовању и развоју каријере у ИТ сектору. Студенти су, такође, учествовали на панел дискусији - „How Digital Marketing can help in Business?“

МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future 1 МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future 2 МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future 3

Панелисти су били:

• Марко Пајић - Head of Marketing at We Are OSM & Author at Степенице успеха
  • Горан Јанкулоскимаркетиншка комапнија ,,Жишка“

Након панел дискусије, студенти су се определили за једну од две понуђене радионице на којима су имали прилику да науче како започети start- up бизнис, као и значај Google аналитике за бизнис. Предавачи на радионици су били:

Студентски коментари су били позитивни и то говори, да је овакав вид усавршавања најбољи начин да се мотивишу млади људи који желе да напредују и да уче кроз искуства старијих колега, који су стручњаци у свом послу.

МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future 4 МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future 5 МЕФ факултет - Business 4 Youth – Navigate Your Future 6