Међународна конференција ,,ALTERNA INTERNATIONAL / Најава

22. Октобар 2019 / 11:58    1644 Views

Центар за каријерно вођење вас позива на конференцију коју организује наш партнер ,,ALTERNA INTERNATIONAL“. Међународна конференција ,,Три ока предузетника“ одржаће се 14. новембра 2019. године у Кристалној дворани хотела Hyatt у Београду. Циљ конференције је покретање инспирације и охрабривање предузетничког начина размишљања и рада, преношење драгоценог искуства оних који су већ платили високу цену доказаним примерима из праксе, јачање позиције и профитабилности кроз умрежавање и пословне договоре.

МЕФ факултет - Међународна конференција ,,ALTERNA INTERNATIONAL”

Тема овогодишње конференције предузетничких стратегија ,,Три ока предузетника“ ће сагледати стратегије из три угла :

1. Предузетничко око: Гледа у будућност са циљем да пронађе најефикаснији пут за остварење визије компаније.
  2. Менаџерско око: Гледа у прошлост са циљем да пронађе искуства која могу компанији да помогну да буде ефикаснија.
  3. Оперативно око: Гледа у садашњост са циљем да се свакодневни оперативни послови ураде на најефикаснији начин.

Предавачи су:

1. Небојша Матић (Микроелектроника, оснивач и директор),
  2. Синиша Жарин (The Manual Co, власник и оснивач),
  3. Тања Сказа (Пластика Сказа, директор и сувласник),
  4. Матија Грацин (Rimac Automobili, директор),
  5. Andrew Phillips (Brian Tracy Global, CEO Brian Tracy Global),
  6. Един Мехић (Посао.ба, оснивач и директор),
  7. Биљана Јовановић (Модна кућа Луна, власница и директорка),
  8. Бранислав Секулић (Вртлари, власник и креатор Бренда),
  9. Будимир Јовановић (Керамика Јовановић, оснивач и директор).

Предузетнички концепт размишљања може се развијати у било ком периоду живота: током основне или средње школе, студирања, рада у компанији или удружењу, у предузетничком инкубатору или кроз инспирисаност другим предузетником. Никад није касно. Никад није рано. Циљ панел дискусије јесте да укаже колико организација, неформално образовање и јачање вештина помажу у остваривању пословних резултата у будућности, било да је у питању оснивач, предузетник или запослени у компанији.

Панелисти:

1. Ивана Поповић (Startap Kidz, суоснивач),
  2. Светлана Кисић (Junior Achievement, председница управног одбора),
  3. Милан Окановић (ФОН, доцент на Катедри за маркетинг и односе с јавношћу),
  4. Сања Поповић Пантић (Удружење пословних жена Србије, председница),
  5. Коста Андрић (ICT Hub, партнер и извршни директор),
  6. Зоран Станојевић (Модератор панел дискусије).

За више информација посетите сајт: https://www.alternainternational.net/