Конкурс за праксу компаније „KOTON TEXTILE LIMITED / Пријава

04. Март 2020 / 01:55    1859 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „Koton Textile Limited“ расписала конкурс за обављање стручне праксе из области финансија. Рок за пријаву је 07.03.2020. године.

MEF fakultet - Студенти МЕФ-а у НБС и  на такмичењу Монетура

Прича о успеху компаније Котон почела је 1988. године у једној продавници у Турској. Данас се та прича наставља у 500 продавница у 30 различитих земаља и са 11.000 запослених који раде свим срцем, док компанија диктира модне трендове уз помоћ креативног тима од преко 220 дизајнера. Сваког дана, Котон својим купцима нуди 50 различитих опција, а са преко 50 колекција годишње купци имају на располагању 30.000 различитих стилова. Посао обухвата широк дијапазон могућности за развој каријере, као и производа које нуде купцима свих старосних група и свих стилова живота.

Уколико завршаваш факултет и желиш да стекнеш прво радно искуство, имамо одличне вести за тебе!Пракса траје 6 месеци и одвија се у седишту компаније у Београду. Пракса за непуно радно врме (20 сати седмично) се плаћа 12.000 рсд

Ко може да аплицира?

• Студенти завршне године, смер за финансије
  • Студенти са добрим познавање енглеског језика