Магија економије: Старт-ап и маркетинг

22. Фебруар 2019 / 16:29    1527 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а позива студенте на гостујуће предавање 28. фебруара 2019. године у 12:00 часова на МЕФ факултету. Гостујући предавач је Игор Сужњевић, који ће с нама разговарати о свом богатом професионалном искуству.

Zensko preduzetnistvo

Игор Сужњевић је оснивач и председник организације PROMOS - Организације за промоцију потенцијала Србије. Координирао више од 10 великих пројеката, а покретач је пројекта ,,Предузетник у средњој'' као и онлајн емисије ,,Успех на обичан начин''.

Иза себе има више од 8 година предузетничког искуства, онлајн портал Biznisline основао је 2011. године, након тога 2013. године оснива Belgradero Travel Services и прави туристичку картицу за странце Belgrade Travel Card, која је омогућавала бесплатне ствари и попусте за туристе у преко 60 објеката у Београду. У октобру 2017. године оснива са колегом Николом стартуп Easy Tech, који се бави развојем паметне рукавице за слепе, а где је задужен за пословни развој.

Студенти ће имати прилику да чују савете о предузетништву и да сазнају тајне успешног пословања.