Наградни конкурс „Путујемо у Европу“

12. Јун 2017 / 13:37    1941 Views

Наградни конкурс „Путујемо у Европу“

Европски покрет у Србији у сарадњи са Фондацијом Роберт Бош и Балканским фондом за демократију, расписује конкурс под називом „Путујемо у Европу“ за студенте завршних година (основних и мастер студија) и апсолвенте факултета универзитета у Србији.

Циљ конкурса је да се омогући да 50 најбољих студената завршних година (студенти основних и мастер студија и апсолвенти) са државних и приватних универзитета у Србији лето 2017. године проведе као већина вршњака из Европе, путујући и упознајући европске вредности, градове и народе.

Победници на конкурсу добијају: InterRail карте (22 дана у континуитету), Raiffeisen Club пакет рачун и платну картицу са џепарцем, Uniqa међународно путно осигурање, за путовање земљама Европе према сопственом избору током лета 2017. године.

Основни критеријуми, на основу којих ће жири извршити селекцију студената, су следећи:

1. Година студија
  2. Социјални статус студента
  3. Успех на студијама
  4. Поседовање новог биометријског пасоша или потврде да је пасош у процесу израде.

Детаљне информације о конкурсу, као и све потребне пријавне обрасце, заинтересовани кандидати могу преузети са интернет странице пројекта: www.putujemouevropu.org.

Конкурс је отворен од 30. маја до 16. јуна 2017. године.

Срећно! И срећан пут!