Мини олимпијада „Рачуноводство 2018“

17. Април 2018 / 17:15    1704 Views

Студентско такмичење Мини олимпијада „Рачуноводство 2018“, које ове године заједнички организују Висока школа „Banja Luka College“ (Бања Лука, Босна и Херцеговина), Висока пословна школа струковних студија (Лесковац, Србија), Fakulteta za upravljanje, poslovanje in informatiko (Ново место, Словенија) и Универзитет „Витез“ (Травник, Босна и Херцеговина) одржаће се 26.05.2018. године у просторијама Бања Лука Колеџа, Милоша Обилића бр. 30, Бања Лука.

Olimpijada racunovodstvo 2018

Такмичење се организује седми пут. Циљ је да се афирмише знање из области рачуноводства, награде и промовишу најбољи студенти, а да се наставне предмете из ове области учинео атрактивнијим и занимљивијим.

Детаљне информације о такмичењу можете пронаћи на Wеб порталу: https://racunovodstvo.blc.edu.ba/ba/.
Пријаву је потребно послати најкасније до 07.05.2018. године.

Сви студенти МЕФ-а који се пријаве на такмичење, потребно је да обавесте факултет о томе на имејл permanentnoobrazovanje@mef.edu.rs.