ORION TELEKOM / Пракса

03. Фебруар 2020 / 15:23    1814 Views

МЕФ Факултет обавештава студенте свих година студија да је компанија ORION ТЕЛЕКОМ“, једна од водећих телекомуникационих компанија на српском тржишту расписала конкурс за обављање стручне праксе – област рачуноводство.

MEF fakultet - ORION TELEKOM

У тиму компаније ORION ТЕLEKOM је више од три стотине запослених и сви су посвећени да резиденцијалним и бизнис корисницима пруже квалитетна, иновативна и поуздана решења из области фиксне телефоније, интернета и ИП телевизије. Уколико сте спремни на усавршавање, оријентисани на резултат и желите да своју каријеру развијате у области телекомуникација, „ORION TELEKOM“ компанија је право место за вас.

Послови који се обављају у оквиру праксе су:

• Архивирање документације
  • Књижење извода
  • Провера и припрема улазних рачуна и остале повезане документације
  • Асистирање у припрема различитих врста извештаја и анализа на основу података из књиговодства
  • Рад у рачуноводственом програму
  • Упознавање са пословном етиком и корпоративним пословањем

Потребне квалификације:

• Завршене основне или мастер студије на МЕФ факултету, смер Рачуноводство и ревизија
  • Познавање рада на рачунару и МС Оффице пакета
  • Спремност за тимски рад

Студентима МЕФ-а се нуди прилика за праксу, уз могућност каснијег запослења у компанији која је окренута иновацијама и подстиче развој. Период праксе је 6 месеци. Практикант добија топли оброк и трошак превоза. Пријаву за праксу можете попунити путем линка: https://orion.oneassessment.com/job/Praksa-u-ra-unovodstvu-6woWg/apply. Кандидати који буду селектовани биће контактирани од стране менаџмента компаније.