СКЦ - Креативна радионица Знањем до будућности

15. Март 2017 / 17:45    2676 Views

У сарадњи са Студентским културним центром, МЕФ факултет организује креативну радионицу Знањем до будућности која ће се састојати најпре из предавачког дела а затим решавања студије случаја односно маркетиншког задатка. Предавачи ће бити професори са МЕФ факултета.

Уводно предавање „Моји први кораци у пословном светуодржаће Маја Илић, дипл. инж. менаџ, асистент на МЕФ факултету, а затим ће уследити предавање „Улагањем у себе до резултата“ , које ће оджати Жељко Ондрик, дипл. економиста, такође асистент на МЕФ факултету.

Оцењиваћемо најбољи тим који успешно реши дате задатке и постави најкреативније идеје. Тимови треба да броје 3-5 чланова.

За пријаву тима потребно је доставити:

• Имена и презимена свих чланова тима
  • Име средње школе коју чланови тима похађају
  • Контакт телефон најмање једног члана тима
  • Пријаве тимова слати на e-mail: pavlebrzakovic@yahoo.com i skcprojectteam@gmail.com

Сви учесници добијају сертификат о учешћу на радионици, а најбољи тимови ће добити вредне награде у виду бесплатних школарина или попуста на целокупно трајање школовања на МЕФ-у, такође биће и награда у виду бесплатних аранжмана и попуста на путовања туристичке агенције Балкан Фан...