Размена студената Москва 2018

07. Децембар 2018 / 15:04    2941 Views

У оквиру Споразума о сарадњи која је успостављена између московског универзитета РАНХиГС (Российская академия народного хозяйства и государственной службы) и Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, Београд, одељење за Бизнис и информатику током десетодневне размене студената угостио је студенте и представнике МЕФ-а. Током посете студенти су били у прилици да присуствују предавањима на руском језику, да се упознају са методологијом наставног процеса ове установе.

Razmena studenata - MEF FAKULTET - RANEPA

Том приликом студенти су учествовали у реализацији заједничког пројекта – мултимедијална платформа о искуствима размене студената и њеном значају за образовни процес. Током посете, осим радног дела за наше студенте домаћини су припремили богат културни и излетнички програм, посетили су значајне културно – историјске знаменитости Москве.