Свечани пријем нове генерације студентата МЕФ факултета

04. Октобар 2018 / 17:16    1654 Views

У понедељак, 1. октобра 2018. године МЕФ факултет дочекао је нову генерацију студената. На свечаном пријему студената прве године основних академских студија, добродошлицу је пожелео декан Факултета - проф. др Томислав Брзаковић а потом и председник Савета Факултета - проф. др Миодраг Брзаковић. Новоуписаним студентима упућене су речи подстицаја ка професионалном развоју.

Svecani prijem brucosa 2018

Студентима се обратила и руководилац Центра за каријерно вођење доц. др Татјана Јановац. Потом, студенти су добили информације и о богатим ваннаставним активностима на Факултету као и о битним техничким појединостима са којима ће се сусрести током студирања.

Након свечаног обраћања у амфитеатру Факултета, студентима је одржан први наставни час. Остатак дана, студенти су имали прилику да се међусобно упознају у пријатној атмосфери МЕФ клуба.

МЕФ факултет се захваљује свим новоуписаним студентима на указаном поверењу и жели успешан почетак нове студијске године.