Хонорарни пoсао у „UNICEF“ организацији / Пријава

24. Децембар 2019 / 13:40    2299 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је организација UNICEF“ расписала конкурс за хонорарни посао - представник Клуба пријатеља ,,UNICEF“ организације. Рок за пријављивање је 31.12.2019. године. Постаните представник Клуба пријатеља UNICEF-а и помозите да осигурају подршку нових донатора који омогућавају спровођење програма за добробит деце у Србији.

MEF fakultet - UNICEF

Секција UNICEF-а која се бави прикупљањем средстава из приватног сектора настоји да обезбеди неопходна финансијска средства и подршку приватног сектора за спровођење програма за Србију. Представник Клуба пријатеља UNICEF-а је задужен да представља и промовише рад UNICEF-а у Србији и анимира грађане да постану месечни донатори UNICEF-а, потписивањем трајних налога на лицу места. Представници раде у шопинг центрима и на посебним догађајима на којима је уговорено присуство UNICEF-ових сарадника.

Услови за пријављивање:

• Студент основних или мастер студија
  • Познавање енглеског језика

Оно што организација UNICEF“ нуди:

• Обуку, континуирана едукација, подршка и менторство од стране искусних представника
  • Хонорар базиран на резултатима Вашег учинка
  • Подстицајно окружење и забаван посао
  • Тимски рад
  • Промотивну подршку од стране познатих личности, УНИЦЕФ-ових Амбасадора и медија
  • Радно искуство у угледној глобалној организацији
  • Прилику да својим ангажовањем допринесете стварању бољих услова и шанси за децу у Србији

Уколико сте спремни да радите минимум 5 сати дневно, 5 дана у недељи и заинтересовани да стекнете нове вештине и знања за ново занимање кроз раду у тиму пријавите се путем e- mail адресе: mivanovic@unicef.org.